ZAMÓW KURIERA: +48 733 191 733

12 urodziny TB!

12 urodziny TB!

19.06.2015 godz. 20
Barka / Plac Zabaw

Znakomita firma kurierska TIMEBOMB ma zaszczyt zaprosić Państwa na jedyną i niepowtarzalną XII urodzinową edycję imprezy z kultowego już cyklu „Kurwaniedamradyjapierdolę” tej jakże cenionej marki.

Wydarzenie ma na celu kontynuację rozpoczętego w 2004 roku cyklu imprez rowerowych o charakterze sportowo-rekreacyjnym, jak również popularyzację kolarstwa i turystyki rowerowej w Polsce, promowanie regionalnych szlaków i miejsc przyjaznych rowerzystom oraz rowerzystkom, propagowanie zdrowia, aktywnego wypoczynku i rekreacji oraz szeroko rozumianego pro-ekologicznego trybu życia.

Miejsce bazy zawodów usytuowane jest w porcie Barka / Plac Zabaw.
Trasa zawodów przebiega przez bardzo różnorodną rzeźbę terenu – liczne podjazdy, zjazdy oraz przeszkody. Dzięki temu całe rodziny będą mogły aktywnie spędzać czas wolny na świeżym powietrzu.
Mamy też nadzieję, że tego typu inicjatywy zachęcą młodych ludzi do uprawiania sportu, jako środka pielęgnującego zdrowie fizyczne i psychiczne.

W programie:
Alleycat
Goldsprints
Tańce do rana

Zagrają:
DJ SZUM z Radical Dancefloor Killers  (soundcloud.com/djszum)
DJ PROVOCUT  (soundcloud.com/provocut)
DJ BLEKOT (www.facebook.com/djBlekot)

Regulamin imprezy dostępny jest wyłącznie pod wskazanym przez organizatora nieistniejącym adresem i pod warunkiem ręcznego przepisania na miejscu (gruba księga, drobny druk, raczej nie polecamy).